Engelli Rampası Portatif

        Tel : 0(312) 315 8795

E-mail : info@medlis.com.tr

Portatif, hafif, rulo olabilir ve katlanabilir. Üstelik Sınırsız Uzunlukta.
                                                    


'Sınırsız Uzunluk / Sınırsız Genislik / Sınırsız Kullanım Alanı'


Hafif, Portatif ve Katlanabilir 

 

- Sınırsız uzunluk / Sınırsız kullanım alanı
- Yüksek tasıma kapasitesi 
- Modüler kullanım 
- Kolay kurulum ve tasınabilirlik 
- Kolayca basamak ekleme veya çıkarma 
- 10 yıl garanti
- 6013 serisi duralüminyum- En yüksek anti-korozyon

ve taşıma kapasitesi
- Güvenlik için yükseltilmis kenar barları
- Trabzan monte etme imkanı

TSE Standartlarında üretim ve uygulamaAvantajları:

Sınırsız Uzunluga Erişim : Portatif Engelli Rampası uygulanacak her yükseklikte egim standartlarına uygun olarak talep edilen her uzunlukta temin edilebilir. Aynı zamanda kullanıcı tarafından kolayca uzunlugu kısaltılabilir ve arttırılabilir. 20cm uzunlugunda parçalardan oluşur.Sınırsız Kullanım Alanı : Hafif ve tasınabilir yapısı sayesinde tek bir Portatif Engelli Rampası kullanmak istediginiz her alanda size çözüm sunar.Hafif ve Portatif : Bina yapısını ve alan kullanımını bozmadan, istenildigi zaman kullanım imkanı sunar. Duralüminyum yapısı sayesinde oldukça hafif olan RuloRampa, tasınabilir ve portatif kullanıma sahiptir. Bu sayede herkes tarafından taşınabilir ve binek araç bagajlarına sıgabilir.Kaymaz Zemin : Tekerlekli sandalye kullanıcılarının güvenle geçiş yapabilmesi için özel olarak dizayn edilen zemin yapısı sayesinde kullanıcının yardım almadan güvenle ve bagımsız olarak rampa üzerinden geçis yapmasını saglar.Yerli Üretim : %100 yerli üretim Ramp'ratik, talep edilen her genislikte ve özel projelerde uygulanabilir esnek üretim standartları ile sunulur.

Siparişiniz ile aynı gün içerisinde Ramp'ratik kullanmaya başlayabilirsiniz. 10 yıl garanti, aynı gün içerisinde teknik servis desteği ile sunulur.

 

Ekonomik Çözüm : Türkiye'de ilk kez yerli üretim ile sunulan Ramp'ratik; tüm üretim aşamaları Türkiye'de gerçekleştirilen ve bu sayede en ekonomik çözüm olma ve hızlı teslimat avantajlarıdır.2000kg'a Kadar Taşıma Kapasitesi : Endüstriyel alanlar da Ramp'ratik kullanım alanları içerisindedir. RuloRampa, duralüminyum yapısı sayesinde yüksek taşıma kapasitesi sunar. Açık ve Kapalı Alan Kullanımı : Tüm hava şartlarında ( yağmur, kar, aşırı sıcak vb durumlar) açık alanda kullanıma uygun olup, müze, tarihi yapı gibi mimarisinin koruma altında olması gereken ve görsel estetiğin bozulmaması istenilen alanlarda portatif yapısı sayesinde kullanımı uygundur.Dar ve Kısıtlı Alanlarda Pratik Çözümler : Yerli üretim avantajı sayesinde sınısrsız genişlik ve uzunluk seçeneğinin yanı sıra portatif sahanlık ve projeye özel uygulamalar yapılabilir özel taşıma çantası, depolama-saklama çözümleri ile avantajlı kullanım sunar. Dar bina girişleri, sahne erişimleri, tren ve minibüs, otobüs erişimlerine özel proje uygulamaları ile çözüm sunar.Kişi veya kuruma özel Rampa Üretimi : Talep edilen renk ve boyutta üretilebildiği gibi aynı zamanda talep edilen logo baskıları ile sunulabilir.Kısa Süreli Çözümler ( Kiralama) : Rampa ihtiyacının kısa süreli veya dönemsel olduğu durumlarda (turizm sektöründe, konferans ve özel günlerde) Rulorampa kiralanabilir.Hızlı Teslimat : %100 yerli üretim olarak sunulan Ramp'ratik, standart genişlik seçeneği ile sipariş ile aynı gün içerisinde teslim edilir.Minimum Nakliye Ücreti : Ramp'ratik katlanabilir ve rulo olabilir yapısı sayesinde depolama ve saklama esnasında avantaj sağlar, hafif ve modüler yapısı sayesinde düşük nakliye ücreti ile teslim alabilme imkanı sağlar.

20140227_114447.jpg

20140227_114500.jpg

20140227_114457.jpg